Mecz Granada CF kontra Sevilla zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Estadio Nuevo Los Cármenes dnia 2021-10-03 19:00

Pierwsza połowa spotkania między Granada CF a Sevilla zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-10-03 19:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Granada CF a Sevilla.

Gole strzelali: Rochina 25' 1-0

Żółte kartki Granada CF: Maxime Gonalons 28' Quini 75' Luis Javier Suárez 90'

Żółte kartki Sevilla: Diego Carlos 73' Marcos Acuña 75' Diego Carlos 90' Lucas Ocampos 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Sevilla: Diego Carlos 90'

Główny sędzia spotkania - Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Granada CF stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Getafe a Sevilla z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Levante.

Kibice z zapałem śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze jak Maxime Gonalons Diego Carlos często zaserwowały swoim stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między graczami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki nie są interesujące. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi La Liga. Granada CF i Sevilla jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.