Celta Vigo kontra Sevilla, wynik meczu: 0-1

Celta Vigo kontra Sevilla, wynik 0-1. Dnia 2021-10-17 14:15 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 9. Zmierzyły się Celta Vigo oraz Sevilla.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Celta Vigo i Sevilla wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Rafa Mir 54' 0-1

Żółte kartki Celta Vigo: Brais Méndez 2' Iago Aspas 88'

Żółte kartki Sevilla: Ivan Rakitić 11' Jesús Navas 38' Joan Jordán 62'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia spotkania - Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Sevilla z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Levante oraz Mallorca.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Brais Méndez Ivan Rakitić wielokrotnie zapewniły swoim miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nużące. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Celta Vigo i Sevilla z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Abanca-Balaídos.