Spotkanie między Real Betis i Sevilla na obiekcie Estadio Benito Villamarín dnia 2021-11-07 20:00 - wynik końcowy 0-2

Real Betis - Sevilla 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Real Betis oraz Sevilla zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2021-11-07 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Real Betis i Sevilla.

Gole strzelali: M. Acuña 55' 0-1 L. Ocampos Bellerín 81' 0-2

Żółte kartki Real Betis: Guido Rodríguez 10' Guido Rodríguez 45' Cristian Tello 90'

Żółte kartki Sevilla: Diego Carlos 31'

Czerwone kartki Real Betis: Guido Rodríguez 45'

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Betis stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Ferencvarosi TC i Levante a Sevilla z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg i Real Madrid.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Złożone z zdolnych zawodników zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Guido Rodríguez Diego Carlos niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między graczami ligowymi są niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Systematycznie trafiamy na ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty i bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Real Betis oraz Sevilla w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Benito Villamarín.