Mecz Valencia kontra Sevilla zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Valencia a Sevilla wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-01-19 20:30 na stadionie Estadio de Mestalla rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Valencia oraz Sevilla.

Gole strzelali: M. Diakhaby 7' 0-1 Gonçalo Guedes 44' 1-1 José Gayà

Żółte kartki Valencia: José Luis Gayà 45' Toni Lato 86' José Luis Gayà 89'

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 45' Marcos Acuña 45' Óliver Torres 90'

Czerwone kartki Valencia: José Luis Gayà 89'

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia meczu to Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Valencia stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Alaves. Kolejno natomiast Sevilla podejmie Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Dinamo Zagreb.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak José Luis Gayà Gonzalo Montiel nieraz zaserwowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że spotkania przynudzają. Regularnie trafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Valencia i Sevilla oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio de Mestalla.