Dnia 2022-04-29 19:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Sevilla i Cadiz zakończone wynikiem 1-1

Sevilla vs Cadiz 1-1. W dniu 2022-04-29 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 34. Zmierzyły się Sevilla i Cadiz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sevilla a Cadiz wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Y. En-Nesyri 7' 1-0 I. Rakitić Lucas Pérez 66' 1-1

Żółte kartki Sevilla: Alejandro Gómez 61' Jesús Navas 78'

Żółte kartki Cadiz: Jens Jønsson 17' Alfonso Espino 90'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia meczu - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sevilla stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Mallorca i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Cadiz z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Real Madrid.

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Alejandro Gómez Jens Jønsson nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, że zmagania nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania sportowe ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Sevilla oraz Cadiz w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.