Dnia 2022-05-15 17:30 na obiekcie Estadio Wanda Metropolitano miał miejsce mecz między Atletico Madrid i Sevilla zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Atletico Madrid a Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania między Atletico Madrid a Sevilla wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: J. Giménez 30' 1-0 Y. Carrasco Y. En-Nesyri 85' 1-1 Óliver Torres

Żółte kartki Atletico Madrid: Mario Hermoso -5' Koke 89'

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 41' Nemanja Gudelj 72' Youssef En-Nesyri 86' Rafa Mir 88' Marcos Acuña 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia meczu - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Atletico Madrid zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Athletic Club i . Kolejno natomiast Sevilla z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi La Liga. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Mario Hermoso Gonzalo Montiel wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Potyczki między zawodnikami okazują się zajadłe, nie często okazuje się, że widowiska przynudzają. Wielokrotnie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Atletico Madrid oraz Sevilla w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.