Spotkanie Sevilla vs Athletic Club, wynik 1-0

Sevilla vs Athletic Club wynik meczu 1-0. Dnia 2022-05-22 20:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Sevilla a Athletic Club.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sevilla a Athletic Club zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Rafa Mir 68' 1-0 E. Lamela

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 25' Marcos Acuña 76' Alejandro Gómez 90'

Żółte kartki Athletic Club: Raúl García 38' Yuri Berchiche 57' Daniel Vivian 64'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sevilla zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Athletic Club z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Joan Jordán Raúl García stale zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi są nader zażarte, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne asysty oraz bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Sevilla i Athletic Club w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.