Spotkanie Sevilla - Valladolid zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2022-08-19 20:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Sevilla i Valladolid.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sevilla a Valladolid wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: A. Tuhami 80' 0-1 Sergio León K. Rekik 86' 1-1

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 68' Lucas Ocampos 87' Isco 90'

Żółte kartki Valladolid: Luis Pérez 83' Lucas Olaza 90'

Czerwone kartki Sevilla: Marcos Acuña -5'

Czerwone kartki Valladolid: Jawad El Yamiq -5'

Główny sędzia meczu - Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Sevilla stawi czoła Almeria, następne spotkania z drużynami Barcelona i Espanyol natomiast Valladolid z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Girona.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące poczynania ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Gonzalo Montiel Luis Pérez raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze nudne. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Sevilla i Valladolid i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.