Spotkanie pomiędzy Sevilla i Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-10-29 16:30

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sevilla oraz Rayo Vallecano wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-10-29 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Sevilla i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Álvaro García 61' 0-1 Unai López

Żółte kartki Sevilla: Bono -5' Isco 68' Marko Dmitrović 78' Suso 79' Jesús Navas 86' Marcão 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Alejandro Catena 63'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sevilla stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Real Betis i Real Sociedad a Rayo Vallecano z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Mollerussa.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły i zawodnicy jak Bono Alejandro Catena wielokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom wiele niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że zmagania męczą. Nieustannie natrafiamy na brutalne faule, efektowne bramki oraz asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Sevilla oraz Rayo Vallecano w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.