Dnia 2022-12-30 18:15 na obiekcie Abanca-Balaídos miało miejsce spotkanie Celta Vigo vs Sevilla: 1-1

Celta Vigo vs Sevilla 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Celta Vigo oraz Sevilla zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-12-30 18:15 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 15 pomiędzy Celta Vigo a Sevilla.

Gole strzelali: Gabri Veiga 33' 1-0 Iago Aspas Kike Salas 54' 1-1 Joan Jordán

Żółte kartki Celta Vigo: Fran Beltrán 15' Hugo Mallo 79'

Żółte kartki Sevilla: José Ángel Carmona 9' Joan Jordán 30' José Ángel Carmona 86' Erik Lamela 89'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Sevilla: José Ángel Carmona 86'

Główny arbiter spotkania to Ricardo De Burgos. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Elche i Villarreal natomiast Sevilla z Linares Deportivo. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Girona.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które startują w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Fran Beltrán José Ángel Carmona nieprzerwanie zapewniają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty czy bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Celta Vigo oraz Sevilla jak ich udział w La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Abanca-Balaídos.