Na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz Sevilla vs Getafe zakończony wynikiem 2-1

Sevilla vs Getafe, wynik końcowy 2-1. W dniu 2023-01-08 17:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Sevilla i Getafe.

Po pierwszej połowie spotkania między Sevilla oraz Getafe wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: M. Acuña 36' 1-0 I. Rakitić Rafa Mir 80' 2-0 Óliver Torres Borja Mayoral 87' 2-1 Portu

Żółte kartki Sevilla: Tanguy Nianzou 45' Ivan Rakitić 61' Carlos Álvarez 90'

Żółte kartki Getafe: Omar Alderete 32' Borja Mayoral 73' Portu 83'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sevilla stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Cadiz i Elche natomiast Getafe z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Real Betis.

Liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Tanguy Nianzou Omar Alderete nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, że mecze nudzą fana. Obserwujemy spektakularne asysty czy gole, bezwzględne faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Sevilla oraz Getafe jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.