Na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán miało miejsce spotkanie Sevilla vs Girona - wynik końcowy 0-2

Sevilla vs Girona 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Sevilla i Girona zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-05-01 19:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Sevilla a Girona.

Gole strzelali: Juanpe 23' 0-1 Rodrigo Riquelme V. Castellanos 55' 0-2 V. Tsygankov

Żółte kartki Sevilla: Nemanja Gudelj 4' Marcos Acuña 90'

Żółte kartki Girona: Alexander Callens 84'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muñiz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sevilla stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Valladolid i Juventus natomiast Girona z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Celta Vigo.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania w lidze La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Nemanja Gudelj Alexander Callens stale zapewniają własnym entuzjastom mnóstwo emocji. Ustawicznie obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Sevilla i Girona w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.