Spotkanie Sevilla vs Espanyol zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

Sevilla vs Espanyol, wynik 3-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Sevilla i Espanyol wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2023-05-04 17:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 33. Zmierzyły się Sevilla i Espanyol.

Gole strzelali: Bryan Gil 22' 1-0 K. Rekik 29' 1-1 Javi Puado 43' 1-2 Brian Oliván L. Ocampos 69' 2-2 P. Gueye 88' 3-2 M. Acuña

Żółte kartki Sevilla: Bryan Gil 45'

Żółte kartki Espanyol: Denis Suárez 62' Vinícius Souza 90'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny arbiter spotkania - Javier Alberola. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sevilla stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Valladolid i Juventus. Kolejno natomiast Espanyol podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą starcia w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Bryan Gil Denis Suárez nieraz zagwarantowały swoim stałym miłośnikom futbolu wiele emocji. Wspaniałe walki między drużynami bywają zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Sevilla i Espanyol oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.