Back to Top

Mecz pomiędzy Las Palmas kontra Sevilla, wynik końcowy 0-2

Spotkanie Las Palmas vs Sevilla zakończone wynikiem 0-2

W sobotę, 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00 czasu lokalnego, na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz pomiędzy drużynami Las Palmas i Sevilla, będący częścią 31. kolejki hiszpańskiej La Liga. Sevilla triumfowała z wynikiem 2-0 nad gospodarzami, ustalając wynik na przerwę na 0-1. Mecz ten dostarczył emocji fanom obu drużyn, a my przygotowaliśmy dla Was szczegółową relację z tego starcia.

Getafe kontra Sevilla, wynik końcowy 0-1

Getafe vs Sevilla, wynik meczu 0-1

W meczu zakończonym wynikiem 0-1 pomiędzy drużynami Getafe i Sevilla, rozegranym 30 marca o godzinie 13:00 na Estadio Coliseum, decydujące trafienie padło w pierwszej połowie. To starcie z ligi La Liga przyniosło emocjonujące widowisko, które pozostawiło kibiców z zapamiętanymi wrażeniami.

Almeria - Sevilla zakończony wynikiem 2-2

Mecz Almeria - Sevilla zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Power Horse Stadium

Wczoraj, 11 marca 2024 roku, na Power Horse Stadium odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Almeria i Sevilla. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2 po dynamicznej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele emocji. Almeria prowadziła 1-0 na przerwę, ale Sevilla zdołała odrobić straty i wywalczyć cenny punkt w 28. kolejce La Liga.

Sevilla vs Celta Vigo wynik 1-2

Mecz Sevilla vs Celta Vigo zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dnia 2024-03-17 13:00

Wczorajszy mecz pomiędzy Sevillą a Celtą Vigo w ramach 29. kolejki La Ligi zakończył się zaskakującym zwycięstwem gości. Pomimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, gospodarze nie zdołali utrzymać wyniku, a Celta Vigo zdołała odwrócić losy spotkania i wygrać 2-1 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Oto krótka relacja z tej emocjonującej rywalizacji.

Sevilla vs Real Sociedad, wynik końcowy 3-2

Spotkanie Sevilla vs Real Sociedad, wynik 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Sevillą a Real Sociedad był prawdziwą uczta dla fanów piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się 2 marca o godzinie 13:00 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, dostarczyło wiele emocji i niezapomnianych chwil. Sevilla zdołała pokonać Real Sociedad 3-2 w meczu, który do ostatnich minut trzymał widzów w napięciu. Wynik na przerwę wskazywał na lekką przewagę Sevilli 2-1, ale ostateczne rozstrzygnięcie padło dopiero w drugiej połowie. Kibice na pewno długo będą wspominać tę emocjonującą konfrontację w ramach 27. kolejki La Liga.

Mecz pomiędzy Real Madrid - Sevilla 1-0

Real Madrid - Sevilla, wynik meczu 1-0

Wczorajszy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu był pełen emocji, gdy Real Madrid podejmował Sevillę w starciu, które wzbudziło duże zainteresowanie kibiców. Ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując swoich rywali 1-0. Mecz ten, który odbył się 25 lutego o godzinie 20:00, był pełen napięcia i niepewności, a kibice do samego końca trzymali się na łożach.

Mecz Valencia kontra Sevilla, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-02-17 20:00 miało miejsce spotkanie Valencia kontra Sevilla zakończone wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Valencią a Sevillą, który odbył się w Estadio de Mestalla, zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 25. kolejki La Ligi. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie była w stanie pokonać rywala, co sprawia, że punkty zostały podzielone. Mecz miał miejsce 2 dni temu o godzinie 20:00, a kibice mogli śledzić zmagania dwóch znaczących drużyn hiszpańskiej ligi.

Rayo Vallecano kontra Sevilla wynik spotkania 1-2

Rayo Vallecano - Sevilla, wynik meczu: 1-2

W sobotni wieczór na Estadio de Vallecas odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Sevilla, który zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść gości. Spotkanie, które odbyło się dokładnie tydzień temu, w ramach 23. kolejki La Ligi, było pełne emocji i wyrównanej rywalizacji.

Sevilla - Atletico Madrid, wynik 1-0

Dnia 2024-02-11 17:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Sevilla oraz Atletico Madrid - wynik końcowy 1-0

Wczorajszy wieczór na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán był pełen emocji, gdy Sevilla zmierzyła się z Atletico Madrid w ramach 24. kolejki La Liga. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobył w pierwszej połowie Xyz. Po zaciętym starciu, Sevilla sięgnęła po cenne trzy punkty, które mogą mieć duże znaczenie w kontekście walki o czołowe pozycje w tabeli.

Sevilla - Osasuna zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie Sevilla vs Osasuna, wynik 1-1

W meczu 22. kolejki La Liga drużyna Sevilla podejmowała Osasunę na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Po zaciętym starciu obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Sevilla objęła prowadzenie przed przerwą, jednak Osasuna zdołała wyrównać, ustalając ostateczny wynik spotkania.

Profil na YT

Wspomnienia z meczów

Mecz pomiędzy Sevilla vs Valladolid, wynik 1-1

Dnia 2022-08-19 20:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Sevilla i Valladolid.

Więcej…

Mallorca vs Sevilla zakończony wynikiem 1-0

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz La Liga, w którym drużyna Mallorca podejmowała Sevillę na Estadi Mallorca Son Moix. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola strzelił Xisco Campos w 30. minucie. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, ale to Mallorca wywalczyła cenne trzy punkty.

Więcej…

Sevilla kontra Getafe, wynik 0-3

W środowy wieczór Estadio Ramón Sánchez Pizjuán stało się areną starcia pomiędzy Sevillą a Getafe w ramach 17. kolejki La Liga. Getafe zaskoczyło faworyzowaną Sevillę, sięgając po zwycięstwo 3-0, już prowadząc 2-0 na przerwę.