Mecz Sevilla kontra Alaves zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-01-12 20:00

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Alaves okazał się prawdziwym widowiskiem. Alaves zaskoczyło faworytów, odnosząc zwycięstwo 3-2 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Wynik na przerwę 0-2 zapowiadał trudną sytuację dla gospodarzy, a emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie.

Mecz La Liga: Sevilla vs Alaves

W sobotni wieczór na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Alaves w ramach 20. kolejki La Liga. Gospodarze podejmowali gości, a atmosfera na stadionie była niesamowita, pełna ekscytacji i oczekiwań.

Relacja z meczu

1' - Rozpoczęcie meczu! Sevilla przystąpiła do spotkania z determinacją, chcąc pokazać swoją siłę na własnym boisku.

26' 0-1 - Niespodziewanie to goście otwierają wynik! N. Tenaglia strzela gola dla Alaves, wprawiając w osłupienie kibiców na Sánchez Pizjuán.

40' 0-2 - Kolejna bramka dla Alaves! Tym razem to Kike García podwyższa prowadzenie gości, co sprawia, że zadanie dla gospodarzy staje się trudniejsze.

50' - Pierwsza żółta kartka dla Boubakary'ego Soumaré z drużyny Sevilla. Gospodarze wyraźnie tracą nerwy w obliczu prowadzenia rywali.

63' - Jesús Navas otrzymuje żółtą kartkę za faul. Sevilla desperacko próbuje odrobić straty przed przerwą.

70' 1-2 - Rafa Mir wreszcie udaje się zdobyć bramkę dla Sevilla! Gospodarze odzyskują nadzieję na odrobienie strat.

73' - Mariano Díaz dostaje żółtą kartkę. Wszyscy są poddenerwowani, a zawodnicy muszą zachować zimną krew.

82' 2-2 - Gol! L. Ocampos wyrównuje wynik! Sánchez Pizjuán eksploduje radością, gdy gospodarze doprowadzają do remisu.

90' 2-3 - Ale to niespodzianka! W ostatnich chwilach meczu Rubén Duarte strzela bramkę, dając prowadzenie Alaves! Emocje sięgają zenitu na stadionie!

Mecz kończy się wynikiem 2-3 na korzyść Alaves. Gospodarze walcząc do końca nie zdołali odrobić straty, co sprawia, że kibice są rozczarowani, a goście cieszą się z cennych trzech punktów.

Następne mecze dla Sevilla: Getafe, Girona, Osasuna. Następne mecze dla Alaves: Athletic Club, Cadiz, Almeria.