Spotkanie Sevilla vs Osasuna, wynik 1-1

W meczu 22. kolejki La Liga drużyna Sevilla podejmowała Osasunę na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Po zaciętym starciu obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Sevilla objęła prowadzenie przed przerwą, jednak Osasuna zdołała wyrównać, ustalając ostateczny wynik spotkania.

Czerwone kartki Goście:

Następne mecze dla Sevilla: Rayo Vallecano, Atletico Madrid, Valencia.

Następne mecze dla Osasuna: Barcelona, Celta Vigo.

Sprawozdanie z meczu

Emocjonujące starcie na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán zakończyło się wynikiem 1-1 pomiędzy Sevillą a Osasuną. Gospodarze rozpoczęli mecz z ogromnym impetem, co zaowocowało bramką strzeloną przez Isaaca Romero w 24. minucie. M. Acuña zanotował asystę przy tym trafieniu, napawając kibiców nadzieją na kolejne sukcesy.

Druga połowa rozgrzała fanów jeszcze bardziej, gdyż A. Budimir w 55. minucie wyrównał wynik, zdobywając bramkę dla Osasuny. David García asystował przy tej akcji, odbierając przewagę gospodarzom i sprawiając, że emocje sięgnęły zenitu.

Niestety, nie obyło się bez kartek. Gospodarze zebrały aż trzy żółte kartki, a w 86. minucie Suso został ukarany czerwoną kartką, co osłabiło drużynę prowadzoną przez Julena Lopeteguiego. Natomiast goście uniknęli kar dyscyplinarnych.

Pomimo zaciętej walki, żadna ze stron nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola, co sprawia, że zarówno Sevilla, jak i Osasuna, muszą pogodzić się z podziałem punktów. Niewątpliwie był to mecz pełen emocji, który dostarczył wielu niezapomnianych chwil kibicom obu drużyn.