Mecz Sevilla vs Espanyol dnia 2021-09-25 16:30 na obiekcie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán: wynik 2-0

W dniu 2021-09-25 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz ligi La Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Sevilla oraz Espanyol.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sevilla i Espanyol zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Y. En-Nesyri 13' 1-0 Navas Rafa Mir 87' 2-0 K. Rekik

Żółte kartki Sevilla: Ivan Rakitić 56' Thomas Delaney 65' Thomas Delaney 65' Erik Lamela 81'

Żółte kartki Espanyol:

Czerwone kartki Sevilla: Thomas Delaney 65'

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo González. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sevilla stanie naprzeciw VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Celta Vigo a Espanyol z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Elche.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania ligi La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Ivan Rakitić systematycznie gwarantują kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się niezwykłe asysty czy bramki, bezlitosne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania drętwe. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich znanych drużyn jak Sevilla i Espanyol z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.