Sevilla - Granada CF, wynik spotkania: 4-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sevilla i Granada CF wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

W dniu 2022-04-08 19:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 31. Zmierzyły się Sevilla i Granada CF.

Gole strzelali: D. Machís 23' 0-1 L. Suárez Diego Carlos 32' 1-1 Navas L. Ocampos 66' 2-1 J. Corona Víctor Díaz 88' 2-2 Luis Milla Rafa Mir 90' 3-2 I. Rakitić A. Gómez 90' 4-2 Óliver Torres

Żółte kartki Sevilla: Munir El Haddadi -5' Joan Jordán 57' Rafa Mir 78'

Żółte kartki Granada CF: Yan Eteki 42' Luis Javier Suárez 76'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Granada CF:

Główny sędzia meczu to Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Sevilla zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Levante i Cadiz a Granada CF z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Munir El Haddadi Yan Eteki raz za razem zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż mecze nie są interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Sevilla i Granada CF z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.