Mecz między Real Sociedad oraz Sevilla na obiekcie Reale Arena dnia 2023-11-26 15:15: 2-1

Dzisiaj mieliśmy okazję być świadkami emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Real Sociedad i Sevilla. Mecz ten odbył się w ramach La Liga, a miejsce rozgrywki to Reale Arena. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach to Real Sociedad wyszła zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Wynik na przerwę to 2-0, a decydujące bramki padły w drugiej połowie.

Mecz piłki nożnej: Real Sociedad vs Sevilla

Dzisiaj na stadionie Reale Arena odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej, w którym drużyna Real Sociedad podejmowała gości z Sevilli.

Spotkanie 14. kolejki La Liga rozpoczęło się o godzinie 15:15. Sędzią głównym był Miguel Angel Ortiz Arias z Hiszpanii.

Real Sociedad zdołała pokonać rywali z Sevilli 2-1. Oba gole dla gospodarzy padły przed przerwą. M. Dmitrović 3' strzelił pierwszego gola, a U. Sadiq 22' podwyższył prowadzenie, z asystą H. Traoré.

Po przerwie Y. En-Nesyri 60' zmniejszył wynik na 2-1, asystując Adrià Pedrosa. W dalszej części spotkania emocje sięgały zenitu, a zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki.

Real Sociedad zakończyła mecz z dwiema żółtymi kartkami: Mikel Merino w 33' oraz Hamari Traore w 78'.

Sevilla również otrzymała żółtą kartkę dla Sergio Ramosa w 82'.

Na samym końcu spotkania Sergio Ramos i Jesús Navas zostali ukarani czerwoną kartką w 88'.

Mecz okazał się pełen emocji i niespodzianek, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Następne mecze dla Real Sociedad to starcia z Red Bull Salzburg, Osasuna oraz Andratx. Sevilla zmierzy się z PSV Eindhoven, Villarrealem oraz Atlético Astorga.