Sevilla - Cadiz, wynik spotkania 1-0

Sevilla - Cadiz, wynik 1-0. W dniu 2023-01-21 20:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Sevilla a Cadiz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sevilla a Cadiz wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: I. Rakitić 89' 1-0

Żółte kartki Sevilla: Erik Lamela 33'

Żółte kartki Cadiz: Alfonso Espino 34' Rubén Sobrino 45' Iván Alejo 83' Iván Alejo 87'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Cadiz: Iván Alejo 87'

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sevilla zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Elche i Barcelona. Kolejno natomiast Cadiz z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Girona.

Bardzo często wierni fani z entuzjazmem śledzą poczynania ligi La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Erik Lamela Alfonso Espino nieustannie serwują wspaniałym fanom wiele emocji. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to mecze usypiające. Bardzo często trafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, efektowne gole i asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi La Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Sevilla oraz Cadiz jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.