Dnia 2023-06-04 16:30 odbyło się spotkanie między Real Sociedad i Sevilla - wynik 2-1

Dnia 2023-06-04 16:30 na stadionie Reale Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 38. Zmierzyły się Real Sociedad i Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad oraz Sevilla wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: Brais Méndez 28' 1-0 Barrenetxea M. Cho 73' 2-0 A. Sørloth E. Lamela 77' 2-1 Suso

Żółte kartki Real Sociedad:

Żółte kartki Sevilla: Diego Hormigo 41'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter meczu to Carlos del Cerro. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Real Sociedad stawi czoła Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Real Betis a Sevilla z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą poczynania ligi La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Diego Hormigo często zapewniają wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Regularnie obserwujemy przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe faule dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki między graczami zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to mecze nie warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Real Sociedad oraz Sevilla oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Reale Arena.