Mecz Alaves vs Sevilla, wynik 0-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Alaves oraz Sevilla zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-03-04 20:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się mecz ligi La Liga kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Alaves i Sevilla.

Gole strzelali:

Żółte kartki Alaves: Florian Lejeune 34' Rubén Duarte 49' Pere Pons 62'

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 11'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Alaves zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Granada CF i Atletico Madrid a Sevilla zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i West Ham.

Oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Florian Lejeune Joan Jordán stale zapewniają wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Stale zdarzają się książkowe asysty oraz gole, ostre faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy graczami bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Alaves oraz Sevilla i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio de Mendizorroza.