Spotkanie Rayo Vallecano - Sevilla zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano a Sevilla zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-03-13 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano i Sevilla.

Gole strzelali: Bebé 46' 1-0 I. Balliu T. Delaney 63' 1-1 J. Corona

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Żółte kartki Sevilla: Lucas Ocampos 59'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rayo Vallecano stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Granada CF i Valencia. Kolejno natomiast Sevilla z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Barcelona.

Wierni fani z zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Lucas Ocampos wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Często trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty i bramki zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Rayo Vallecano i Sevilla i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.