Cadiz vs Sevilla, wynik meczu: 2-2

W meczu 11. kolejki La Liga drużyny Cadiz i Sevilla zmierzyły się na Estadio Nuevo Mirandilla. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, przy wyniku 2-1 na przerwę. Sędzią tego starcia był Cesar Soto Grado z Hiszpanii.

Relacja z meczu piłki nożnej: Cadiz vs Sevilla

W niedzielnym starciu dwóch drużyn z hiszpańskiej La Liga, Cadiz zmierzyło się z Sevillą na Estadio Nuevo Mirandilla. Od samego początku meczu w powietrzu unosiła się elektryzująca atmosfera, a kibice z obu stron stadionu nie mogli doczekać się rozpoczęcia widowiska. Spotkanie to dostarczyło nam wielu emocji i niezapomnianych momentów.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją i już w 8. minucie zdołali objąć prowadzenie. Chris Ramos był bohaterem tej akcji, strzelając pięknego gola po asyście Rogera. Cadiz nie zamierzało zwalniać tempa i w 28. minucie podwyższyło prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się D. Machís, również po podaniu Rogera. Wydawało się, że drużyna gospodarzy kontroluje przebieg spotkania.

Jednak Sevilla nie zamierzała się poddawać i w 37. minucie zmniejszyła straty. Lucas Ocampos znalazł drogę do siatki rywali po precyzyjnym podaniu Juanału Sáncheza. Wynik na przerwę to 2-1 dla Cadiz.

W drugiej połowie obie drużyny kontynuowały intensywną walkę na boisku. Sevilla szukała sposobu na odwrócenie losów meczu, a Cadiz broniło się zaciekle, dążąc do utrzymania prowadzenia. W 60. minucie goście zdołali jednak wyrównać. Ivan Rakitić wpisał się na listę strzelców, ale nie udało mu się zdobyć asystenta. Wynik 2-2 dał obu zespołom nadzieję na wygraną.

W trakcie emocjonującego widowiska arbiter musiał sięgnąć po żółte kartki, które były wydawane zarówno dla drużyny gospodarzy, jak i przeciwników. W barwach Cadiz ukarani zostali: José Mari, Iván Alejo, Fali, Rominigue Kouamé, Lucas Pires i Rubén Sobrino. Natomiast w drużynie Sevilli żółte kartki otrzymali: Sergio Ramos, Boubakary Soumaré, Lucas Ocampos i Marcos Acuña.

Sędzią tego zaciętego starcia był Cesar Soto Grado z Hiszpanii, który miał niełatwe zadanie w utrzymaniu porządku na boisku.

W końcowym rozrachunku wynik 2-2 nie satysfakcjonował żadnej z drużyn. Cadiz z pewnością będzie żałować straconego prowadzenia, ale Sevilla również miała szanse na zwycięstwo. Obie ekipy mogą jednak być zadowolone z tego, że zdołały zdobyć punkt na trudnym terenie rywala.

Wkrótce obie drużyny będą miały okazję udowodnić swoją wartość w kolejnych spotkaniach. Cadiz zmierzy się z Badaloną, Getafe i Mallorcą, natomiast Sevilla stanie do walki z Quintanarem, Celtą Vigo i Arsenalem. Trzymamy kciuki za kolejne emocje na boiskach La Liga!